Odwiedzin: 159593
Osób online: 1


O FIRMIE

...

Polub nas na     pobrane.png

                                                                                                            
Firma „Meble Kochlik” powstała w 1989 roku jako zakład produkcyjno-usługowy produkujący meble dla odbiorców hurtowych

Kolejne lata to dynamiczny rozwój firmy, który w 1994 r. wpłynął na otwarcie samodzielnego salonu meblowego w centrum Świętochłowic. W doskonale znanym pawilonie „Honoratka” przy głównej ulicy powstał salon meblowy o powierzchni 1700m².

Od tego czasu firma „Meble Kochlik” szczyci się największą ekspozycją mebli w mieście. W Maju 2007 roku oddaliśmy do użytku nowy – nowoczesny budynek ekspozycyjny, zaprojektowany wg najnowszych trendów i rozwiązań architektonicznych, przyjazny klientom – również starszym i niepełnosprawnym. Do dyspozycji klientów jest między innymi nowoczesna i funkcjonalna winda.

W „Honoratce” jest w czym wybierać. To miejsce, w którym na powierzchni ponad 1700 m² oglądać można ekspozycje czołowych producentów branży meblowej. Oferujemy w ciągłej sprzedaży produkty firm:

» Forte
» Black Red White
» ML Meble
» Optimum-materace
» Odrodzenie

» i wiele innych 

Przede wszystkim jednak, nasza firma jest lokalnym przedstawicielem czołowych producentów mebli w kraju Forte i  Black Red White

Salon prowadzi również sprzedaż mebli wykonywanych na indywidualne zamówienie we własnym zakładzie stolarskim. Firma „Meble Kochlik posiada profesjonalne maszyny i urządzenia do produkcji mebli, pozwalające na stworzenie kuchni do zabudowy, szaf, sypialni, garderób odpowiadających wymaganiom każdego Klienta. Elastyczność produkcji pozwala na uzyskanie urozmaiconego wzornictwa mebli i ich bogatej kolorystyki, które towarzyszą doskonałym materiałom, z których są wykonywane.

Zdecydowana większość klientów, dokonujących zakupu mebli w naszym salonie, staje się naszymi stałymi klientami. Nasza oferta asortymentowa ciągle wzrasta. Ponadto proponujemy klientom liczne promocje i obniżki, a także wiele dogodnych systemów ratalnych.

Nie wahaj się ! Po meble tylko do „Honoratki” 

Nasza reklama TV naciśnij obrazek

Reklama_Honoratka.jpg

Jak do nas dojechać? Proszę nacisnąć-mapka